6 Mart 2014 Perşembe

Bu bloğun yazarı nerede ?? Huuuu

       Ooooo kimler gelmiş. Hoşgelmiş....  

       Nerede bu bloğun yazanı arkadaş.... Madem blog açıyorsunuz neden yazmıyorsunuz??? Takip edelim , edilelim diye bir sürü şey paylaşıyorsunuz bir heves sonra bir anda ortadan kayboluyorsunuz... Ohhh içimde kalmasın söyleyeyim. Kendi kendime kızıyorum,eleştiriyorum öncelikli bence çokta haklıyım da hemde öyle böyle değil haklılığım. 

       1-2 gündür sıkıntıdan patlıyorum. İşler sakin,durgun,olağan yapacak çokta fazla bir şey yok. Aslında çok varda belkide keyfimiz olmadığı için yapmaya halimiz yok. Boş boş internet de takılmak daha  keyifli gelse de o bile sıkıyor insanı. İşte böyle bir zamanda insanın aklına bir blogu olduğu geliyor. Durmadım hemen adresi yazdım. Ve ne göreyim en son mayıs 2013'den  bu yana tek bir kelime tek bir resim yok. Aferin bana.

      Neden yok diye düşünürken yoğun çalışma dönemlerinden dolayı hep sonra girerim sonra yaparım demekten bırakmışım ucunu gitmiş. Halbuki o zamandan bu zamana hayatımda o kadar çok değişmiş ki , zaman öyle bir akıp gitmiş ki düşününce ben bile inanamadım. Ben en basiti bloğuma yazı yazmayı ertelerken halbuki hayatımda olması gereken bir çok şeyi de ertelediğimi şimdi bir kez daha anladım. 

      Hayat ertelenecek kadar uzun değil maalesef... Bu 11 ayda bebekler doğdu, insanlar öldü, kimileri boşandı, bazılar evlendi, bir kısmı hala evlenemedi, şaşırtıcı evlilik teklifleri yapıldı, çılgın kutlamalar oldu, anlamlı hediyeler verildi, öpüşmekten oynamaya vakit bulamayan gelinler oldu, ağzı kulaklarında şaşkın damatlar,köyden gelenler ve İstanbul'da yapamayıp yeniden köyüne dönenler, derdine şifa arayan hastalar oldu, kimisi kurtuldu kimisi aramaya devam ediyor, iş yerleri kapandı, yeni firmalar açıldı, bizim kapı görevlimiz bile değişti... kısacası çok güzel günlerimizde oldu çok kötü zamanlarımızda olmadı değil. Ama şimdi dönüp bakınca hepsi geçti gitti. Bir tek aynı kalan pati sadece :)) Ve bu kadar olay olmasına rağmen daha erteleyip de  yapamadığımız o kadar çok şey var ki....

       O yüzden kızıyorum şimdi kendime neden bu kadar uzun zamandır yazmadım diye. Bu sayfayı açtığımda nereden başlayacağım, nasıl anlatacağım diye yine stres oldum. Halbuki bunları aşmıştım. Blog yazmanın en güzel yanı istediğin gibi içini dökebiliyor olmak sanırım. Sadece bunu yapabilmek için benim gibi öşengeç olmamak lazım.  Ohh azıcık rahatladım. Sıkıntımda geçti. Tabii ben bu yazıyı yazana kadarda mesai bitiş saatide gelmiş  oldu. Çok da güzel oldu çok da iyi oldu... 

    Aaaa blog sahibi neredeymiş şimdi belli oldu... Kendisi her zaman ki gibi uyuyormuş.. :))
       
 

3 yorum:

Nilgün Komar dedi ki...

hala evlenemeyenler :) çok güldüm bu satırda
allah da seni güldürsün...

yıldız dedi ki...

valla patiyi össlemişim:) daha çok resim yaw;)

fistik ve pati dedi ki...

Valla Yıldızcım bende seni ve yakışıklı oğlunu özlemişim :)) bol bol resimli bir dahaki ;)